Dünyanın Kilitlendiği Maç İçin 100 Bin Dolarlık İlginç Kampanya Profesyonel Boks HaberleriKategori: »

Dünyanın Kilitlendiği Maç İçin 100 Bin Dolarlık İlginç Kampanya

Dünyanın merakla beklediği Floyd Mayweather ile Manny Pacquiao maçı öncesinde Nevada'da yer alan bir genelev büyük maç için ilginç bir kampanya yaptı.

 
 
Dünyanın Kilitlendiği Maç İçin 100 Bin Dolarlık İlginç Kampanya

Dünyanın merakla beklediği Floyd Mayweather ile Manny Pacquiao maçı öncesinde Texas'ta tüm otel ve işletmeler kampanyalarına hız verdi. Öyle ki Nevada'da yer alan bir genelev büyük maç için ilginç bir kampanya yaptı.

BÖYLE İMKAN GÖRÜLMEDİ

Sheri's adlı işletme, müşterilerine 2 maç bileti, Vegas'a gidiş dönüş iki uçak bileti, ulaşımlar için araç servisi ve geneleve bağlı otelde konaklamanın yanı sıra tüm mkanlardan yararlanma imkanı sundu. Kampanın fiyatıysa 100 bin dolarak belirlendi.

250 MİLYON DOLAR ÖDÜLLÜ DEV MAÇ

2 Mayıs'ta Las Vegas'ta gerçekleşecek dövüş öncesi rakamlar dudak uçuklatıyor. ABD'de, 5 yıldır süren görüşmelerin ardından ringe çıkmak için anlaşan boksörler Floyd Mayweather ile Manny Pacquiao, 250 milyon dolar ödüllü maç için hazırlıklarını sürdürüyor.

EN UCUZ BİLET 1500 DOLAR

İki rakip arasında yapılan anlaşmaya göre, Mayweather ödülün yüzde 60'ını, Pacquiao ise yüzde 40'ını alacak. Büyük maç için yakında satışa çıkacak bilet fiyatları bin 500 dolar ile 7 bin 500 dolar arasında değişiyor. Boks tarihinin en pahalı maçı öncesi iki sporcunun her davranışı sporseverler tarafından yakından takip ediliyor.

© 2019 | Kadıköy Boks Spor Kulübü akarenet mobil uygulama